22.05.2022
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Uğur Okulları Yaşamkent Kampüsü

ADRES
Alacaatlı Mah.3381.Cad.Okul Blok No:51 Yaşamkent-Çankaya / Ankara
TELEFON
FAKS
0212 570 05 98
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Eğitimde marka isimlerden olan Uğur Okullarının, Ankara Yaşamkent kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kurum okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde eğitim öğretim hizmeti veriyor.

Kurum instagram adresi: https://www.instagram.com/ugur.okullari/

Uğur Okulları ASDF Eğitim Sistemi: (Resmi Web Adresinden Alınmıştır)

ASDF, öğrencilerin akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimini destekleyen Uğur Okullarına özgü bir eğitim modelidir.

Akademik

Uğur Okullarında öğretmen kadrosundan yabancı dil eğitimine, kariyer planlamasından sınav başarısına kadar öğrencinin kendi bilişsel gelişimi dikkate alınarak en iyi eğitim sunulur.

Sosyal

Öğrencilerin sosyal becerilerinin gelişmesini sağlayacak kulüp ve atölye çalışmaları, kültür ve sanat projeleri, sosyal sorumluluk faaliyetleri ve kişisel gelişim odaklı etkinlikler gerçekleştirilir. Uğurlu öğrencilerin akademik başarılarını artırmalarının yanında kendilerini doğru ifade edebilme, sosyal çevreyle dengeli ve etkili iletişim kurabilme gibi becerilerinin gelişmesi de sağlanır.

Duygusal

Öğrencilere olumlu düşünme, duyguları yönetme, öz benlik saygısı geliştirme gibi beceriler kazandırılır. Uzman psikolojik danışman ve psikologlar ile öğrencilerin duygusal ihtiyaçlarını karşılayan bir çevre oluşturulur.

Fiziksel

Öğrencilerin, öğrenim hayatları boyunca bireysel ve fiziksel gelişimlerinin desteklenmesi amaçlanır. Kendi yaş grubuna uygun becerileri sergileyebilecekleri aktiviteler içerisinde yer almasına önem verilir. Tüm öğrencilerin ilgileri, yetenekleri ve başarıları doğrultusunda etkinlik yapması sağlanır.

Ankara Çankaya Çayyolu’nda bulunan özel okullar ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Uğur Okulları Yaşamkent Kampüsü

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ