Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Yenimahalle Buse Koleji

ADRES
Yunus Emre Mah. 445.Sk. No:25 Yenimahalle/ANKARA (Antares Batı Kapısı Karşısı)
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Yenimahalle’de bulunan Buse Koleji, ilkokul ve okul öncesi hizmeti veriyor. Buse Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Sitemizi takip ederek, Ankara’da eğitime dair her bilgiyi bizden öğrenebilirsiniz.

Buse Kolejini Tanıyalım:

Buse Eğitim Kurumları, hedef olarak, temel insani değerleri benimsemiş, akademik kariyerleri ve bilgi birikimleri ile yarınlara katkı sağlayacak, milli ve manevi mirasını evrensele taşıyacak bireyler yetiştirmek hedefini benimsiyor.

1999’da kurulan, kkul öncesi ve ilkokul olarak Ankara’nın öncü ve lider kuruluşu Buse Eğitim kurumları; eğitim ve kültür faaliyetleri, zengin branş dersleri, spor aktiviteleri ve sayısız atölye etkinlikleri ile öğrencilerini hem ilkokula hem de hayata hazırlıyor.

Firma instagram adresi: https://www.instagram.com/busekolej/

Gelişen teknoloji ve dünya eğitim sisteminin en önemli parçası olan çocuklar için robotik eğitimi, Buse Kolejinde öğrencilere veriliyor. Buse Koleji, öğrencilerine kodlama ve robotik konusunda eğitim vererek, çağın gereklerine göre onları hayata hazırlıyor.

Ankara’da bulunan tüm özel okullar ile ilgili bilgileri, gelişmeleri, iletişim bilgilerini, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Yenimahalle Buse Koleji Yenimahalle Buse Koleji Yenimahalle Buse Koleji Yenimahalle Buse Koleji Yenimahalle Buse Koleji Yenimahalle Buse Koleji Yenimahalle Buse Koleji Yenimahalle Buse Koleji Yenimahalle Buse Koleji

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ