03.12.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Zafer Koleji Ankara

ADRES
Erler Mahallesi, Eskişehir Yolu, Bağlıca Kavşağı No:461, 06790 Etimesgut/Ankara, Türkiye
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yıllardır eğitimde çok önemli bir marka olan Zafer Koleji ile ilgili, gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Çok güzel bir kampüse sahip olan Zafer Koleji, anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve fen lisesi alanlarında, Bağlıca kavşağı, Eskişehir Yolunda eğitim veriyor.

Zafer Koleji, resmi web adresinde, öğretmen alırken ne kadar titiz davrandıkları ile ilgili, şu cümleleri yazmış:

Ne Yapıyoruz?
Öğretmen istihdam sürecinde son derece titiz davranıyoruz. Alanında lisans veya yüksek lisans mezunu olan tüm öğretmenlerimizin becerilerini artırmaya yönelik olarak kurulmuş, Ali Demir Mesleki Gelişim Atölyesi (ADMGA) okul içinde bilimsel temelli, atölye yöntemi ile gelişim sağlayan bir oluşumumuzdur.

Nasıl Yapıyoruz?
Uzmanlardan oluşan bir komisyonun çeşitli yöntemleriyle değerlendirmesinden sonra, alan bilgisi, eğitim-öğretim yöntemi ve teknikleri, iletişim, temsil, enerji, deneyim ve eğitim yaklaşımı açılarından üst düzey nitelikte olan öğretmenler ile çalışmaya başlıyoruz. Öğretmenlerimizi lisansüstü eğitimine teşvik ederek, onların kariyer gelişimlerini destekliyoruz. Ayrıca mesleki gelişim atölyemiz olan ADMGA’da farklı alanlardan öğretmenlerin ortak çalışmalar yapmasını sağlayarak farklı uzmanlıklardan zengin eğitim içerikleri üretilmesini sağlıyoruz.

Neden Yapıyoruz?
En doğru çalışma arkadaşlarıyla çalışmak istiyoruz. Bunun için “Öğretmenin eğitim düzeyi ile eğitim-öğretimin nitelik ve kalitesi doğru oranda yükselir.” düşüncesini benimseyerek, bilimsel bakış açısına sahip öğretmenlerimiz daha doğru bilgi, yöntem ve teknikle daha doğru veriler üzerinden çalışmalar yaparak, öğrencilerimizin başarısını bu oranda yükseltirler. Teorik bilgileri pratik uygulamaya dönüşür.

Farkımız Nedir?
Öğretmenlerimizin gelişimi için maddi ve manevi yatırımlarda bulunuyoruz. Onların, kurumsal dinamiklere ve beklentilere uyumlarını sağlıyoruz. Alanda uzmanlaşmanın çok önemli olduğunun bilincinde olarak, branş derslerinde de branş öğretmenlerimizin görev almasını sağlıyoruz. Bunun öğrencilerimiz açısından daha yararlı olabilmesi için hizmet içi eğitimler ve öğretmenin lisansüstü eğitimi, doğrudan çocuğun ihtiyacı ve hazır bulunuşluğuna göre sağlayan sistemimizle daha başarılı öğrenciler yetiştireceğimize inanıyoruz.

Firma Adresi: Eskişehir Yolu, Bağlıca Kavşağı No: 461 Çayyolu / Ankara

Zafer Koleji Fiziksel Yapısı:

Okulumuz fiziksel alaları itibariyle zengin, ferah ve yaş grubuna uygun tasarlanmıştır.
Materyaller özenle seçilmiştir. Sağlık ve yaş gelişim özelliklerine uygun doğal ürünlerden yapılmış materyaller yoğunluktadır. Ahşap en yoğun kullanılan materyal malzemesidir.
Sınıflar ve atölyeler hem teknolojik hem de otantik materyal yönünden zengindir.

Sınıflar
Sanat atölyesi
Müzik atölyesi
Drama odası
Satranç sınıfı
Go sınıfı
Havuz
Yüzme
Basketbol
Squash
Buz Pateni
Voleybol
Temel Hareket ve Cimnastik Eiğitimi
STEM atölyesi
Bale ve dans salonu
Spor salonu
Flexible sınıflar
Rehberlik odası
Psikolog odası
Yemekhane
Ofislerden oluşur.

Firma instagram Adresi:

https://www.instagram.com/zaferkoleji/

Ankara’da bulunan tüm özel okullarla ilgili sizleri bilgilendirmeye, gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.

Zafer Koleji Ankara Zafer Koleji Ankara Zafer Koleji Ankara Zafer Koleji Ankara Zafer Koleji Ankara
39.897763, 32.679466

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ